Doorgaan naar hoofdinhoud
Plaats je cv - In enkele seconden

lammers beton vacatures

Sorteer op: -
10 vacatures

Job Post Details

Pracownik produkcji (elementy betonowe) Weert - job post

UAB Robin Jobs
Weert
Maak een Indeed-account aan voordat je op de website van het bedrijf gaat solliciteren.

Locatie

Weert

Volledige vacaturetekst

Pozycja jest otwarta do 135 dniIlość wolnych stanowisk: 3/3Wynagrodzenie: od 11.69€/h

Opis stanowiska

Nasz partner w Holandii firma Lammers Beton jest niezawodnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji elementów betonowych. Firma produkuje wysokiej jakości produkty betonowe, takie jak płyty balkonowe i galeryjne, schody, platformy, ściany (windy), kolumny, belki i elementy fasadowe. Firma Lammers Beton poszukuje obecnie do swojego zespołu pracowników produkcyjnych.

Jako pracownik produkcji będziesz pracował przy produkcji prefabrykatów betonowych. Na tym wszechstronnym stanowisku będziesz codziennie brał udział w różnych rodzajach pracy z zespołem zmotywowanych kolegów. Do Twoich zadań należeć będzie:

Montowanie i szlifowanie betonu;

  • Przygotowywanie form na składowisko odpadów;
  • Przy pomocy suwnicy wypełniasz formy betonem;
  • Następnie dbasz o wykończenie elementów;
  • Na koniec beton jest usuwany z formy, a formy muszą zostać oczyszczone.

Jest to oferta pracy długoterminowej, w pełnym wymiarze godzin. Praca organizowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:30. Możliwe nadgodziny płatne dodatkowo 125%. Firma oferuje 25 dni urlopu w skali roku. Dodatek za dojazdy 0,12 groszy/km z limitem 30 km w jedną stronę.

Będziesz miał zapewnioną odzież i obuwie robocze.

ballot

Dodatki

Nadgodziny w wysokości 125%.
25 dni urlopu rocznie
8,33% dodatek wakacyjny
Dodatek za podróż w wysokości 0,12 centa/km, maksymalnie 30 km w jedną stronę.

accessibility

Umiejętności

  • CV w języku angielskim jest wymagane do ubiegania się o to stanowisko;
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej co najmniej 1 rok;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Chęć bycia prawdziwym go-getter fizycznie;
  • Zmotywowani i chętni do pracy na zmiany dzienne na dłuższy okres czasu;
  • Okres urlopowy: Tydzień 31, 32, 33 (2021)
  • Zdolność do pracy indywidualnej i w zespole.
  • Dyspozycyjność do długoterminowego pobytu w Holandii;

language

Język

Język angielski na poziomie A2.

Zorg ervoor dat werkgevers je kunnen vindenUpload je cv