Covebo
3,7 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews
Functie
Locatie
Alle 72 reviews worden getoond
Bedrijfscultuur
Werken bij Covebo betekent hard werken, maar ook veel plezier maken. Samen mooie resultaten halen en die ook vieren. Ik werk nu 2 jaar bij Covebo in een jong en gezellig team en krijg de kans om me te blijven ontwikkelen.
Pluspunten
Gezelligheid
Bedrijfscultuur
Od siebie i swoich znajomych mieszkaj─ůcych na domku i pracuj─ůcych w covebo na produkcjach w r├│┼╝nych charakterach pracy mog─Ö napisa─ç tyle ┼╝e nigdy wi─Öcej nie traci┼ébym czasu na prac─Ö w tej agencji. Nie zale┼╝a┼éo mi na dobrych warunkach mieszkalnych, by┼éem nastawiony tylko na ci─Ö┼╝k─ů prac─Ö aby zarobi─ç i wr├│ci─ç po kilku miechach. Kontaktu tam na miejscu z koordynatorem nie by┼éo. By┼é ale co z tego ┼╝e nie odbiera┼é nie oddzwania┼é, by┼éem pozostawiony sam sobie bo jak ju┼╝ oddzwoni┼é to k┼éama┼é aby tylko odroczy─ç co┼Ť co powinien ju┼╝ dawno za┼éatwi─ç. Przek┼éadali wyrobienie sofi bo a to auto si─Ö zepsu┼éo a to kierowca zachorowa┼é, bo to bo tam o cz┼éowiek im wierzy┼é i czeka┼é i si─Ö przejecha┼é. Nie dorobi┼éem si─Ö niczego p┼éucz straconego czasu bo nic nie zarobi┼éem i zszarganych nerwow. Ludzie z domku m├│wili ┼╝e to norma. Pary kt├│re mieszka┼éy w jednym pokoju p┼éaci┼éy za pok├│j podw├│jnie. Dojazd do pracy mia┼é by─ç darmowy a ka┼╝dego miesi─ůca p┼éaci┼éem z w┼éasnej kieszeni innym pobierali z wyp┼éaty. inni tak samo, niekt├│rzy dostawali rower za kt├│rego ka┼╝dego miesiaca zabierana by┼éa kwota w euro nawet gdy go nieuzywali, co miesi─ůc... Kompletny brak organizacji, s┼éysza┼éem setki obietnic oczywi┼Ťcie bez pokrycia. Przed wyjazdem obiecuj─ů opiekuna - koordynatora twierdz─ů ┼╝eby si─Ö z nim kontaktowa─ç w sprawie problemu. A kontakt na miejscu ┼╝aden bo ci─ůgle zbywanie. Ka┼╝dego dnia w kwaterze pracowniczej widzia┼éem jak ludzie kt├│rzy powinni by─ç w pracy chodz─ů mi─Ödzy pokojami bo nie mieli godzin. Powr├│t te┼╝ oczywi┼Ťcie jak wiekszosc tu pisz─ůcych czyli z niczym bo zarobi┼éem 370 euro bo nie by┼éo godzin i 2 x w miesi─ůcu chodzi┼éem┬á-┬ámeer...
Pluspunten
Zadnych
Minpunten
Zarobki mniejsze ni┼╝ zarobi┼ébym w Polsce, brak godzin, w biurze w Polsce obiecuj─ů gruszki na wierzbie, czar pryska po przybyciu na adres, koordynatorzy niedoinformowani, nie pomocni, nieslowni, koszty z ka┼╝dej strony
Bedrijfscultuur
Praca fajna w rywalizacji ale nie dokonca firma jest powazna kontakt z firm─ů zerowy. Obiecuja gruszki na wierzbie. Miala by─ç praca ca┼éy czas a okaza┼éo si─Ö ┼╝e praca by┼éa na 5 dni w kolejnym tygodniu tylko 3dni pracy a w przysz┼éym tygodniu dowalili mi 2 dni pracy a za domek trzeba p┼éaci─ç nie ma┼ée pieni─ůdze 109ÔéČ na tydzie┼ä oraz za dojazdy tak samo. Jak si─Ö im pisa┼éo ┼╝e przyjecha┼éem do pracy pracowa─ç a nie siedzie─ç to nic sobie z tego nie robili. Wiec nie b─Öd─Ö siedzia┼é i postanowi┼éem zjecha─ç do Polski.
Bedrijfscultuur
Nie ma co si─Ö obawia─ç jecha─ç do pracy za po┼Ťrednictwem Covebo, dobry kontakt z biurem, wszystko si─Ö zgadza w papierach, praca spoko.
Bedrijfscultuur
Covebo is een buitengewoon dynamische en competitieve organisatie. Hard werken, successen vieren, en leren van elkaar staat hier dagelijks centraal. Daarbij in mijn visie een bedrijf dat buitengewoon veel aandacht steekt in niet alleen het externe, maar ook het interne personeel. Dit alles gecombineerd met een faire beloning, en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zorgt mijns inziens voor een absolute Top Employer.
Pluspunten
Open organisatie, Secundaire arbeidsvoorwaarden, doorgroei- en ontwikkelmogelijkheden
Was deze review waardevol?
Beoordeel een bedrijf waarvoor je recent hebt gewerkt
Deel je ervaring om anderen te helpen
Bedrijfscultuur
Als timmerman kun jij snel en gemakkelijk een leuke opdracht krijgen via Covebo! Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, zijn altijd bereikbaar! Facturering verliep via Covebo, dit is erg makkelijk als je geen tijd wilt besteden aan uren factureren.
Pluspunten
Projecten, samenwerking, facturering, bereikbaarheid
Minpunten
geen
Bedrijfscultuur
By┼éem, widzia┼éem, pracowa┼éem i nie tak dawno w sumie wr├│ci┼éem. Ca┼éy czas mo┼╝liwy kontakt z biurem i koordynatorami, fajnych ludzi pozna┼éem, za jakis czas wr├│c─Ö tam do nich je┼Ťli b─Ödzie si─Ö da┼éo.
Bedrijfscultuur
Covebo is voor mij, veel vrijheid in je werk, groot verantwoordelijkheidsgevoel voor je eigen functie, gezellige club die zijn medewerkers waardeert. Normaal met grootse feesten en uitjes; nu met o.a. borrelboxen en zomerpakketten. Het management laat echt zien dat het zijn medewerkers ziet staan en waardeert.
Pluspunten
je wordt gewaardeerd
Bedrijfscultuur
Agencja, kt├│ra jest warta tego by j─ů sprawdzi─ç i wyjecha─ç. Du┼╝o fajnych, ciekawych ofert zar├│wno dla os├│b z do┼Ťwiadczeniem jaki bez, polecam
Bedrijfscultuur
Warto wyjecha─ç z Covebo, s─ů uczciw─ů agencj─ů, mo┼╝na fajnie zarobi─ç.
Bedrijfscultuur
Agencja, kt├│rej mo┼╝na zaufa─ç, profesjonalni i mili ludzie, spoko kwatery
Bedrijfscultuur
Witam ostrzegam przed podj─Öciem pracy dla tej korporacji nie szanuj─ů ludzi z dnia na dzie┼ä k┼éamstwa na temat wp┼éywaj─ůcej wyp┼éaty a je┼Ťli si─Ö upomniesz o swoje ka┼╝─ů ci spakowa─ç walizki i wynosi─ç !!!
Pluspunten
Minpunten
Nie zarobisz na powr├│t do kraju
Bedrijfscultuur
Empresa de recursos humanos con un buen sueldo casa y alojamiento
Bedrijfscultuur
Altijd met plezier gewerkt, contact was goed en ik kon altijd terecht voor vragen enz
Bedrijfscultuur
I think it's worth working for Covebo. The company offers employment opportunities in many areas
Pluspunten
Easy work
Minpunten
team atmosphere
Bedrijfscultuur
Mia┼éem d┼éugo w planach wyjazd zarobkowy za granic─Ö, od pocz─ůtku celowa┼éem w Holandi─Ö i wyb├│r pad┼é na Covebo - musz─Ö powiedzie─ç, ┼╝e naprawd─Ö jest pe┼éna profeska, nie ┼╝a┼éuj─Ö, ┼╝e to im powierzy┼éem ten wyjazd.
Bedrijfscultuur
Jak ktos narzeka na seppeters to niech popracuje a bylem PROSZE POCZYTAC O COVEBO W SEPPETERS BYO SUPER rosze czytac od pazdziernika do 21.12.2019..by┼éem w Oirlo sofi mam konto ing NL wyrabiane w Horst mam potem agencja seppetrs by┼éo ok nie duze wynagrodzenie ok 8 brutto agencja z Robert koordynator by┼éa ok 89 za pok├│j internet by┼é agencja da┼éa rowery..bo do Aldi by┼éo ok 1,5 km do Horst 6 km z Oirlo ..ale po zakupy..praca moja przy norkach by┼éa sezonowa wiec Robertowi powiedzia┼éem jade na swieta .Robert powiedzia┼é jak wyjedziesz to poszukaj innej agencji bo ci co zostawali szli na piekarnie agencja mia┼éa tyle ofert ...ok poszuka┼éem covebo uff dramat 4 miejsca zamieszkania ..jeden pan jak pi┼éem kawe spad┼é ze schod├│w odes┼éano go do Polski bo alkohol, narkotyki jezdzi┼éem z nim do szpitala jak o t┼éumacz angielskiego..szyto mu podbr├│dek, i w Polsce chirurg szcz─Ökowy w covebo obiecali mi prace przy ro┼Ťlinach ok zadowolony dlaczego prposze wpisac w google slawomirsoszynskiwix.....tam jest moja strona internetowa..jestem prezesem sp├│┼éki z o.o. XIV wydz KRS ul Konstanty┼äska 100 i zajmowali┼Ťmy sie roslinami , ogr├│dkami , projektami pojecha┼éem bo covebo mi pobieca┼éo taka prace okaza┼éo sie to wyp┼éata po miesi─ůcu ok 11 euro pracowa┼éem w vion food group przy szasz┼éykach potem palety..najpierw dali mi bia┼éy kask jak szed┼éem na obiad 12.30 Pan pokaza┼é palec do g├│ry ze ok dosta┼éem niebieski kask ..pracowa┼éem by┼éo ok ..zapoznawa┼éem si─Ö z praca ..m├│wi┼éem koordynatorowi z covedo nie po 1 roku zostaje si─Ö oficerem.. w vion food group..prace rozpocz─ů┼éem na szasz┼éykach ..w przeci─ůgu dnia┬á-┬ámeer...
Bedrijfscultuur
By┼éem z Covebo ju┼╝ 3 razy, 2 razy Ingram i raz Boboli i by┼éo jak najbardziej spoko, sz┼éo fajnie zarobi─ç, kwatery spoko, koordynatorzy te┼╝ w porz─ůdku
Bedrijfscultuur
Top uitzendbureau voor mij wel, nooit problemen gehad met Covebo.
Bedrijfscultuur
Ne gyertek dolgozni a covebo-hoz... Hazugok ├ęs tolvajok Nu veniti sa lucrati la covebo... Excroci si mincinosi Do not work for covebo... Liars and thieves togheter with the dutch people. Fuck you covebo!!!
Bedrijfscultuur
trafi┼éem na fajn─ů fuch─Ö, w fajnym miejscu, zarobek na poziomie ( a to wa┼╝ne jednak, nie czarujmy si─Ö), mieszkania w porz─ůdku, zw┼éaszcza jak na agencyjne warunki.
Pluspunten
kwatery spoko
Minpunten
nie wiem
  1. Reviews van medewerkers