Covebo
3,7 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews
Review over Covebo van een medewerker

Praca w porz─ůdku Polecam

23 augustus 2018
Pracuje w Bunschoten przy produkcji pizzy. Praca zmianowa na r├│┼╝ne godziny ale dzieki temu mozna ca┼ékiem niezle zarobic. za 4 tygodnie na czysto mia┼éem 1460 euro po odtr─ůceniu koszt├│w.
Waarderingen per categorie
4,0Werk-priv├ębalans
5,0Salaris/arbeidsvoorwaarden
4,0Doorgroeimogelijkheden
5,0Management
4,0Bedrijfscultuur
Pluspunten
zmianowe dodatki, dobre zarobki, praca blisko miejsca zamieszkania
Minpunten
elastyczny tryb pracy nie dla ka┼╝dego
Vergelijkbare reviews
23 augustus 2018
Zelfde functie
pracownik produkcji (huidige medewerker) - Barneveld
Bardzo dobry kontakt przed wyjazdem z Pani─ů z biura. Wszystko za┼éatwione telefonicznie. Mia┼éem kilka ofert do wyboru. Po dotarciu na miejsce Pani z biura w Polsce te┼╝ si─Ö ze mn─ů kontaktowa┼éa czy wszystko ok. Na miejscu wszystko spoko, praca przy jajkach fajna i ludzie na domku wporz─ůdku. Kilka rzeczy na miejscu by┼éo nie jasnych ale po kontakcie z koordynatorem wszystko wyja┼Ťni┼é i nie by┼éo problem├│w. Od 3 miesi─Öcy pracuj─Ö i polecam!
Pluspunten
Bonusy za prac─Ö, transport za free, kontakt z biurem w PL w razie problem├│w
Minpunten
dojazd do pracy na rowerze
17 januari 2017
Zelfde functie
pracownik produkcji (voormalige medewerker) - Nijkerk
praca w firmie storteboom nijkerk mila atmosfera i warunki pracy
4 juni 2019
Zelfde locatie
Jeszcze bo byłem na dwoch stanowiskach (voormalige medewerker) - Bunschoten Spakenburg
Witam w tej chwili jestem na chotelu przydzielonym przez Covebo. Jestem od tygodnia i by┼éem w pracy 3 razy. Tak chotel 109 euro tygodniowo rower 40 euro miesi─Öcznie. Czyli co zarabiam na ten ich ┼Ťmieszny chotel. I tylko czeka─ç na telefon od szanownego koordynatora. W tej chwili siedz─Ö g┼éodny nie mam na pieprzony chlep. Przy┼é─ůczam si─Ö do tych negatywnych opinii. Gdyby mia┼é pieni─ůdze to bym to bym wyjecha┼é z tego badziewia. Ale niestety jestem brzez nich zale┼╝ny musz─Ö pocierpiec. No chyba ┼╝e wcze┼Ťniej padne z g┼éodu. Pomocy
Pluspunten
Minpunten
Miesięczna wypłata i
  1. Praca w porz─ůdku Polecam