Covebo
3,7 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews
Review over Covebo van een medewerker

Kwam er zelden

25 april 2018
Heb mij ingeschreven, en alleen de eerste 2 opdrachten verliepen via hun, verder alle opdrachten direct met het bedrijf geregeld.
Waarderingen per categorie
2,0Bedrijfscultuur
Vergelijkbare reviews
4 juni 2019
Zelfde locatie
Jeszcze bo byłem na dwoch stanowiskach (voormalige medewerker) - Bunschoten Spakenburg
Witam w tej chwili jestem na chotelu przydzielonym przez Covebo. Jestem od tygodnia i by┼éem w pracy 3 razy. Tak chotel 109 euro tygodniowo rower 40 euro miesi─Öcznie. Czyli co zarabiam na ten ich ┼Ťmieszny chotel. I tylko czeka─ç na telefon od szanownego koordynatora. W tej chwili siedz─Ö g┼éodny nie mam na pieprzony chlep. Przy┼é─ůczam si─Ö do tych negatywnych opinii. Gdyby mia┼é pieni─ůdze to bym to bym wyjecha┼é z tego badziewia. Ale niestety jestem brzez nich zale┼╝ny musz─Ö pocierpiec. No chyba ┼╝e wcze┼Ťniej padne z g┼éodu. Pomocy
Pluspunten
Minpunten
Miesięczna wypłata i
23 augustus 2018
Zelfde locatie
pracownik produkcji (huidige medewerker) - Bunschoten
Pracuje w Bunschoten przy produkcji pizzy. Praca zmianowa na r├│┼╝ne godziny ale dzieki temu mozna ca┼ékiem niezle zarobic. za 4 tygodnie na czysto mia┼éem 1460 euro po odtr─ůceniu koszt├│w.
Pluspunten
zmianowe dodatki, dobre zarobki, praca blisko miejsca zamieszkania
Minpunten
elastyczny tryb pracy nie dla ka┼╝dego
16 april 2021
spawacz (voormalige medewerker) - Nijkerk
Najgorsza praca w jakiej by┼éem agencja zdziera z ciebie ostatni grosz ,kordynator ─çpun Johan debil ,teraz pracuj─Ö przez normaln─ů agencj─Ö za 650 e netto i covebo ( kosebo) mam w 4 literach
Minpunten
Niskie zarobki kordynator ─çpun