Covebo
3.6 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews

Werken bij Covebo: 39 Covebo Reviews

Schrijf een review voor dit bedrijf
Functie

3.6Werk-privébalans

Sorteer op

RelevantieBeoordelingDatum
39 reviews gevonden voor de zoekopdracht.Bekijk alle 81 reviews

Hard werken én veel plezier

Door Indeed uitgelichte review

De nuttigste review volgens Indeed
Werken bij Covebo betekent hard werken, maar ook veel plezier maken. Samen mooie resultaten halen en die ook vieren. Ik werk nu 2 jaar bij Covebo in een jong en gezellig team en krijg de kans om me te blijven ontwikkelen.

Pluspunten

Gezelligheid
Was deze review waardevol?

Miejsce pracy , lokacje sodoma i gomora

Nie polecam nikomu, oszuści, zakłamani, zadumani w sobie , każdy salarisi z jakimś błędem oczywiście na rzecz Covebo jeśli się nie upomnisz nie wyrównają a jeśli się upomnisz to znajdą przyczynę by Cię wyrzucic

Pluspunten

Nie ma plusów

Minpunten

Z każdej strony

Covebo Nijkerk

Pracuje w Holandii od 6 lat , covebo jest najgorszą agencją przez jaką pracowałem kryteria zarobki jakość pracy itp , przez pół roku pracowałem w trzech przedsiębiorstwach jedne gorsze od drugiego a jak zachorowałem to kazali mi się wyprowadzić z mieszkania co wiązało się z utratą zasiłku chorobowego . Czyli zapie... albo wypie... NIE POLECAM

Pluspunten

Mieszkanie

Minpunten

Zarobki

Elim plukon

covebo to najgorszy posrednik , domki 3 obok siebie a , na domkach ludzie na 2 zmiany .zero spokoju ,organizacji , tylko w pospiechu dobudowywanie nowych drog ,a finał taki że rozpier...l na całego 3 godziny snu i druga zmiana przychodzi na domek. wystarcY wziac odpowiedzialnosc za prace jako kordynator i zrobic selekcje aby jedna zmiana na domku była .... pajace i cyrk a wypłaty, wszystko na szczęście w zwiazkach pracy sie dowiedza.odradzam covebo .

Zawiedziony

Po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii o tej firmie, postanowiłem zaryzykować. Niestety to był duży błąd. Zakwaterowanie koszmarne. Smród, brud i patologia. Ciągłe proszenie o wszystko koordynatorów, którzy prawie nic nie potrafią załatwić. Co tydzień słyszałem tylko puste obietnice bez pokrycia. Wieczny problem z transportem do miejsca pracy. Po miesiącu pracy chodziłem po zakładzie i pytałem kto mnie zabierze do domu. Pracy brak. Ciągłe rzucanie po zakładach. Naliczanie dosłownie za wszystko. Jakieś chore normy w zakładach. Pewnie specjalnie przygotowane dla polskich korpo - szczurów. Jedynym plusem było to, że wypłata była terminowo. Zarobić można, tylko pytanie jakim kosztem. Pewnie spróbuję jeszcze raz wyjechać, ale już na pewno nie z Covebo. NIE POLECAM!

Pluspunten

Wypłata na czas

Minpunten

Tragiczne zakwaterowanie, naliczanie za wszystko, brak godzin pracy, rzucanie po zakładach, obietnice bez pokrycia.
Was deze review waardevol?

Beoordeel een bedrijf waarvoor je recent hebt gewerkt

Deel je ervaring om anderen te helpen

Waalwijk, Holandia

kontakt agencji z pracownikiem najgorszy jaki dotychczas widziałem, masz poczucie że koordynatorzy którzy powinni być dla Ciebie mają Cię w poważaniu. beznadziejna agencja pracy nie polecam nikomu

Spawanie lelystad rampy

Najgorsza praca w jakiej byłem agencja zdziera z ciebie ostatni grosz ,kordynator ćpun Johan debil ,teraz pracuję przez normalną agencję za 650 e netto i covebo ( kosebo) mam w 4 literach

Minpunten

Niskie zarobki kordynator ćpun

Work hard play hard

Covebo is een buitengewoon dynamische en competitieve organisatie. Hard werken, successen vieren, en leren van elkaar staat hier dagelijks centraal. Daarbij in mijn visie een bedrijf dat buitengewoon veel aandacht steekt in niet alleen het externe, maar ook het interne personeel. Dit alles gecombineerd met een faire beloning, en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zorgt mijns inziens voor een absolute Top Employer.

Pluspunten

Open organisatie, Secundaire arbeidsvoorwaarden, doorgroei- en ontwikkelmogelijkheden

Leuke projecten voor ZZP'ers

Als timmerman kun jij snel en gemakkelijk een leuke opdracht krijgen via Covebo! Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, zijn altijd bereikbaar! Facturering verliep via Covebo, dit is erg makkelijk als je geen tijd wilt besteden aan uren factureren.

Pluspunten

Projecten, samenwerking, facturering, bereikbaarheid

Minpunten

geen

Veel vrijheid en verantwoordelijkheid

Covebo is voor mij, veel vrijheid in je werk, groot verantwoordelijkheidsgevoel voor je eigen functie, gezellige club die zijn medewerkers waardeert. Normaal met grootse feesten en uitjes; nu met o.a. borrelboxen en zomerpakketten. Het management laat echt zien dat het zijn medewerkers ziet staan en waardeert.

Pluspunten

je wordt gewaardeerd

Buwna

Empresa de recursos humanos con un buen sueldo casa y alojamiento

Altijd met plezier gewerkt

Altijd met plezier gewerkt, contact was goed en ik kon altijd terecht voor vragen enz

Uncomplicated work / good pay

I think it's worth working for Covebo. The company offers employment opportunities in many areas

Pluspunten

Easy work

Minpunten

team atmosphere

Top kwaliteits uitzendbureau

Top uitzendbureau voor mij wel, nooit problemen gehad met Covebo.
Was deze review waardevol?

Fuck you covebo...From hungary and romania

Ne gyertek dolgozni a covebo-hoz... Hazugok és tolvajok Nu veniti sa lucrati la covebo... Excroci si mincinosi Do not work for covebo... Liars and thieves togheter with the dutch people. Fuck you covebo!!!
Was deze review waardevol?

Leuk bedrijf. Gewoon goed geregeld.

In mei 2019 kwam ik hier werken. Met beide armen werd ik ontvangen op de vestiging. Van Timmerman naar binnen als Consultant bouw. Nu momenteel Werving Coördinator Bouw. Covebo staat er om bekend om te zorgen dat je met een lach naar het werk gaat en dit is zeker ter spraken. Opleidingen en certificaten kun je behalen via het bedrijf. Goede begeleiding op de werkvloer en vanuit het support. Veel uitdagende dagen waarbij je alles op alles zet om de juiste kandidaat te vinden voor een bedrijf. Super sfeer en heb het enorm naar mijn zin!

Meteo

Good solary Good business hours Help from coordinators
Was deze review waardevol?

Van de leukste baan zoeken naar de leukste baan vinden

Elke dag is weer een uitdaging bij Covebo, zo zoeken wij elke dag naar toppers binnen onze specialismen logistiek, productie en techniek. Een leuke uitdaging waar nog zoveel in te halen is. Ik heb geleerd dieper in een mens te kijken om achter het verhaal van de mens te komen. De bedrijfscultuur en management voelt als een familie, dit is ook de reden dat ik mij zo goed thuis voel in het bedrijf. Het moeilijke van deze baan is ook gelijk het leukste van mijn baan. Het zoeken van de juiste persoon, niemand is het zelfde en dat is juist het mooie.

Dont get injured

Well if you get injured, your contract will be canceled and dont give a shi.for their worker if you dont provide for them. Worked for 6 weeks and get paid for holiday 15 €😀.

100%polecam

Pracowaliśmy prawie 2 lata przez Covebo w różnych oddziałach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Mieszkania zawsze super domy holenderskie od 4 do 6 sypialni salon kuchnia domy w pełni wyposażone no i oczywiście zawsze nowa pościel + poszewki. Praca taka na jaką się umówiliśmy jeżeli zabrakło godzin koordynator organizował na innej firmie prace. KoordynatorzyKoordynatorzy

Megbízható a fizetés

Alapjaiban rendben volt a munka. A fizetés versenyképes, de a kollégák nem megfelelőek.
Was deze review waardevol?

Wil je meer weten over hoe het is om hier te werken?

Stel een vraag over solliciteren of werken bij Covebo. Onze community staat klaar om te antwoorden.Stel een vraag

Algehele waardering

3.6