Covebo
3.6 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews

Carrières en werk bij Covebo

Over het bedrijf

 • Opgericht in
  2001
 • Aantal medewerkers
  201 tot 500
 • Omzet
  € 85 mln tot € 425 mln
 • Branche
  HR & personeel
Meer informatie

Vacatures

We konden je locatie niet vaststellen. Je kunt alle 1,445 vacatures van Covebo bekijken.

Blader door vacatures per categorie

Productie

386 vacatures

Salarissen

Salaris geschat op basis van 24.983 medewerkers, gebruikers en vacatures op Indeed.

Overzicht van beoordelingen

De beoordeling is gebaseerd op 81 reviews en verandert geregeld.

2.5020184.6720194.752020

Reviews

Marketeer in Nijkerk
op 18 september 2020
Hard werken én veel plezier
Werken bij Covebo betekent hard werken, maar ook veel plezier maken. Samen mooie resultaten halen en die ook vieren. Ik werk nu 2 jaar bij Covebo in een jong en gezellig team en krijg de kans om me te blijven ontwikkelen.
Operator wózków widłowych in Tilburg
op 25 januari 2022
Miejsce pracy , lokacje sodoma i gomora
Nie polecam nikomu, oszuści, zakłamani, zadumani w sobie , każdy salarisi z jakimś błędem oczywiście na rzecz Covebo jeśli się nie upomnisz nie wyrównają a jeśli się upomnisz to znajdą przyczynę by Cię wyrzucic
Spawacz in Nijkerk
op 26 juni 2021
Covebo Nijkerk
Pracuje w Holandii od 6 lat , covebo jest najgorszą agencją przez jaką pracowałem kryteria zarobki jakość pracy itp , przez pół roku pracowałem w trzech przedsiębiorstwach jedne gorsze od drugiego a jak zachorowałem to kazali mi się wyprowadzić z mieszkania co wiązało się z utratą zasiłku chorobowego . Czyli zapie... albo wypie... NIE POLECAM
produkcja in zwolle
op 14 mei 2021
Elim plukon
covebo to najgorszy posrednik , domki 3 obok siebie a , na domkach ludzie na 2 zmiany .zero spokoju ,organizacji , tylko w pospiechu dobudowywanie nowych drog ,a finał taki że rozpier...l na całego 3 godziny snu i druga zmiana przychodzi na domek. wystarcY wziac odpowiedzialnosc za prace jako kordynator i zrobic selekcje aby jedna zmiana na domku była .... pajace i cyrk a wypłaty, wszystko na szczęście w zwiazkach pracy sie dowiedza.odradzam covebo .
Order picker in Zeewolde
op 14 mei 2021
Zawiedziony
Po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii o tej firmie, postanowiłem zaryzykować. Niestety to był duży błąd. Zakwaterowanie koszmarne. Smród, brud i patologia. Ciągłe proszenie o wszystko koordynatorów, którzy prawie nic nie potrafią załatwić. Co tydzień słyszałem tylko puste obietnice bez pokrycia. Wieczny problem z transportem do miejsca pracy. Po miesiącu pracy chodziłem po zakładzie i pytałem kto mnie zabierze do domu. Pracy brak. Ciągłe rzucanie po zakładach. Naliczanie dosłownie za wszystko. Jakieś chore normy w zakładach. Pewnie specjalnie przygotowane dla polskich korpo - szczurów. Jedynym plusem było to, że wypłata była terminowo. Zarobić można, tylko pytanie jakim kosztem. Pewnie spróbuję jeszcze raz wyjechać, ale już na pewno nie z Covebo. NIE POLECAM!

Wat vind je van je werkgever?

Help andere werkzoekenden door je unieke ervaring te delen.

Vragen en antwoorden

Er zijn 7 vragen gesteld over hoe het is om bij Covebo te werken. Bekijk de antwoorden, populaire onderwerpen en unieke inzichten van medewerkers van Covebo.

Bekijk vragen over:

 • Salarissen

Ervaringen met sollicitatiegesprekken

Inzichten van 24 Indeed-gebruikers die de afgelopen 5 jaar gesolliciteerd hebben bij Covebo.

Positieve ervaring
Het sollicitatiegesprek is gemiddeld
Proces duurt ongeveer een week
 • Bedrijven
 • Covebo