Albert Heijn
3,7 van de 5 sterren.
Ontvang wekelijkse updates, nieuwe vacatures en reviews
Review over Albert Heijn van een medewerker

Alber Haijn w Almere Online

14 december 2020
Uwa┼╝ajcie bo jak si─Ö nie spodobacie to Ci─Ö po prostu wypierdol─ů tak dzia┼éa Polska wyobra┼║nia.Sytuacja mia┼éa miejsce 2 tygodnie przed ┼Ťwi─Ötami przyj─Öli mnie i po tygodniu mnie zwolnili. To jest ┼éatwa praca nie spos├│b jest jej nie zrozumie─ç jak dla mnie tym bardziej ┼╝e ja tu od 4 lat pracuje w pracach magazynowych.1 dzie┼ä by┼é instrukta┼╝.2 dzien zakrecilem si─Ö i ┼║le budzik przeczyta┼éem i ┼║le ustawi┼éem sobie budzik Ale poszed┼éem do biura si─Ö wyt┼éumaczy─ç jak nale┼╝y. Wiecie co us┼éysza┼éem?? "Panie Kamilu my to uznajemy za lekcewa┼╝─ůcy stosunek do pracy " No to si─Ö w g┼éowie nie mie┼Ťci! 1 dzie┼ä tylko ÔśŁ´ŞĆ3 dzie┼ä system Buddy nagle widzia┼é we mnie problem i si─Ö zacz─Ö┼éo ciaganie po biurze A ja chodzi┼éem normalnie do pracy. 4 dzie┼ä kordynator wojtek oczywi┼Ťcie musia┼éem ludzi si─Ö pyta─ç kto to jest bo jak przyszed┼éem do niego to nawet nie przedstawi┼é mi si─Ö i z arogancja pod pretekstem " Czego cz┼éowieku nie rozumiesz ?" Ja tak patrz─Ö nie wiem o co chodzi . M├│wi─Ö jak czego nie rozumiesz ? Ludzie mu si─Ö skar┼╝─ů na Mnie. Se my┼Ťl─Ö to ┼éadnie maj─ů mnie za z┼éego cho─ç nie zacz─ů┼éem dobrze pracy. I m├│wi─Ö przecie┼╝ s┼éucham i ucz─Ö si─Ö na skanerze nawet s┼éowaka pochwalilem ┼╝e dobrze t┼éumaczy i staram si─Ö on odpar┼é ┼╝e jego ludzie m├│wi─ů co innego Ja pytam jak co innego? Przecie┼╝ nie jestem g┼éupi pracowa┼éem w Albertach A on gdzie ? To mu powiedzia┼éem -W Zewolde i Tilburgu. On czemu nie pracujesz ? - bo w jednym praca si─Ö sko┼äczy┼éa w drugim chorobowe si─Ö upominalem bo mialem malutki wypadek i nie chcieli mi zap┼éaci─ç i mnie zwolnili (wiadomo o co chodzi biuro ma zyska─ç A nie traci─ç) On mi nie┬á-┬ámeer...
Waarderingen per categorie
Vergelijkbare reviews
14 september 2016
Zelfde functie
Magazynier (voormalige medewerker) - Tilburg
wszystko w jak najlepszym porzadku polecam ta firme ah kazdemu kto chcialby zacza─ç przygode za granica
Pluspunten
wysokie zarobki
Minpunten
kordynatorzy
29 november 2015
Zelfde functie
Magazynier (voormalige medewerker) - Geldermalsen, GE
PRACA W MILEJ ATMOSFERZE WYMAGAJACA SKUPIENIA PRZEZ CALY WYMIAR PRACY JAK I SZYBKIEJ ORGANIZACJI I TEMPA WYKONYWANYCH OBOWIAZKOW.
Pluspunten
DARMOWY POSILEK
Minpunten
WYSOKIE NORMY
15 april 2021
Zelfde locatie
Bezorger (huidige medewerker) - Almere
The work itself is nice and your workday is very well organized. Expectations are clear. Downside is that it's very distant and individual. There is not really a team or colleagues you can connect with. Other downside is that due to the many people that work there, advancement is difficult. You have to work there for around 5-7 years before you can get to a higher function.
  1. Alber Haijn w Almere Online